LED SMD E14 7W 6000K 230V AC 600LM RA80 30000H 300° CERAMIC -E1428357CW

LED SMD E14 7W 6000K 230V AC 600LM RA80 30000H 300° CERAMIC -E1428357CW
2,73€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: E1428357CW
- EAN: 5208055015412
Περιγραφή
LED SMD E14 7W 6000K 230V AC 600LM RA80 30000H 300° CERAMIC -E1428357CW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Mini |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 7 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 600 lm |
















