LED SMD E14 1W 6000K 230V AC 150LM RA80 30000H 360° CERAMIC -E1428351CWN

LED SMD E14 1W 6000K 230V AC 150LM RA80 30000H 360° CERAMIC -E1428351CWN
1,86€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: E1428351CWN
- EAN: 5208055106479
Περιγραφή
LED SMD E14 1W 6000K 230V AC 150LM RA80 30000H 360° CERAMIC -E1428351CWN
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 1 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 150 lm |
















