LED PANEL 40W 595X595X32mm 3000K 3920Lm 230V AC Ra80 -OTIS60604030N

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: OTIS60604030N
- EAN: 5208055078936
Περιγραφή
Το LED Πάνελ OTIS60604030N παρέχει ισχυρό και ζεστό φωτισμό θερμού λευκού χρώματος (3000K) με 3920 lumen φωτεινής ροής και ισχύ 40W, ιδανικό για χώρους που απαιτούν εξαιρετικό φωτισμό με φιλική ατμόσφαιρα. Η θερμοκρασία χρώματος 3000K δημιουργεί μια ζεστή και άνετη ατμόσφαιρα, καθιστώντας το ιδανικό για γραφεία, καταστήματα, χώρους υποδοχής ή οικιακές εφαρμογές όπου απαιτείται άπλετος φωτισμός χωρίς να είναι επιβαρυντικός για τα μάτια. Με διαστάσεις 595x595x32mm και σχήμα τετράγωνο, το πάνελ έχει σύγχρονο και κομψό σχεδιασμό, κατασκευασμένο από αλουμίνιο για την κύρια δομή και πλαστικό για τα δευτερεύοντα μέρη, προσφέροντας σταθερότητα και αποτελεσματική θερμική αγωγιμότητα. Η δέσμη φωτισμού 120° εξασφαλίζει ομοιόμορφο φωτισμό σε όλο τον χώρο, ιδανικό για μεγάλες επιφάνειες. Το πάνελ λειτουργεί στα 230V AC και διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra≥80 για πιστότητα χρωμάτων, ενώ η προστασία IP20 το καθιστά ανθεκτικό σε σκόνη και μικρά σωματίδια, κάνοντάς το κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και εγγύηση 2 ετών, το OTIS60604030N εξασφαλίζει μακροχρόνια αξία και αποδοτικότητα.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | OTIS |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3920 lm |














