LED MSD E27 STR 12W 6500K 1200LM 12V-24V DC RA80 50000H 360° IP64 5Y -SL12CW

LED MSD E27 STR 12W 6500K 1200LM 12V-24V DC RA80 50000H 360° IP64 5Y -SL12CW
34,72€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SL12CW
Περιγραφή
LED MSD E27 STR 12W 6500K 1200LM 12V-24V DC RA80 50000H 360° IP64 5Y -SL12CW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP64 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Τάση (Volt) | 12-24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1200 lm |


















