LED MODULE 12V PC 1,08W 4000K 180LM/M 50.000HRS IP66 Ra70 5YRS, 3pcs -1127040SM

LED MODULE 12V PC 1,08W 4000K 180LM/M 50.000HRS IP66 Ra70 5YRS, 3pcs -1127040SM
1,23€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 1127040SM
- EAN: 5208055108343
Περιγραφή
LED MODULE 12V PC 1,08W 4000K 180LM/M 50.000HRS IP66 Ra70 5YRS, 3pcs -1127040SM
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 155° |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 1,08W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=70 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 180 lm |














