LED HIGH POWER FLOOD LUMINAIRE 720W, 111600LM, 5000K, 20°, 230V AC, IP66, IK10 -GLAD7205020






LED HIGH POWER FLOOD LUMINAIRE 720W, 111600LM, 5000K, 20°, 230V AC, IP66, IK10 -GLAD7205020
1.289,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: GLAD7205020
- EAN: 5208055074181
Περιγραφή
LED HIGH POWER FLOOD LUMINAIRE 720W, 111600LM, 5000K, 20°, 230V AC, IP66, IK10 -GLAD7205020
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 20° |
| Οικογένεια | GLADIATOR |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK10 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 720 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 5000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=70 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 111600 lm |
Ετικέτες:
LED HIGH POWER FLOOD LUMINAIRE 720W
, 111600LM
, 5000K
, 20°
, 230V AC
, IP66
, IK10 -GLAD7205020
, GLAD7205020
, Προβολείς και Κονσόλες Εξωτερικού Χώρου













