LED FILAMENT E14 C35 7W 4000K 230V AC 880LM RA80 30000H 360° -FLAM7NW

LED FILAMENT E14 C35 7W 4000K 230V AC 880LM RA80 30000H 360° -FLAM7NW
2,33€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLAM7NW
- EAN: 5208055089840
Περιγραφή
LED FILAMENT E14 C35 7W 4000K 230V AC 880LM RA80 30000H 360° -FLAM7NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Κεράκι |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 7 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 880 lm |

















