LED DIMMER 8A 96W/12V 192W/24V & RF REMOTE -RF-T1

LED DIMMER 8A 96W/12V 192W/24V & RF REMOTE -RF-T1
12,40€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: RF-T1
- EAN: 5208055006236
Περιγραφή
LED DIMMER 8A 96W/12V 192W/24V & RF REMOTE -RF-T1
| Default | |
| Είδος Προϊόντος | Dimmer |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 8A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/96W, 24V/192W |
| Εμβέλεια | 25 - 30m |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | - |

















