Τροφοδοτικό LED DLP120-1H48V-B

Τροφοδοτικό LED DLP120-1H48V-B
37,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DLP120-1H48V-B
Περιγραφή
Το τροφοδοτικό LED DLP120-1H48V-B της DREAMOTIV (μάρκας EUCHIPS) προσφέρει αξιόπιστη και σταθερή απόδοση, ιδανικό για εφαρμογές φωτισμού που απαιτούν έξοδο 48V DC. Με ισχύ 120W και είσοδο 230V AC, παρέχει ρεύμα 2,5A και είναι κατάλληλο για εσωτερικές εγκαταστάσεις, διαθέτοντας δείκτη προστασίας IP20. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό πολυκαρβονικό (PC), το τροφοδοτικό ανήκει στην Κλάση II ηλεκτρικής προστασίας και έχει αναμενόμενη διάρκεια ζωής 50.000 ωρών. Δεν υποστηρίζει dimming (μη ρυθμιζόμενο) και συνοδεύεται από εγγύηση 5 ετών, προσφέροντας μακροχρόνια αξιοπιστία και σταθερή λειτουργία σε κάθε εφαρμογή φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση Εξόδου | 48V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 120 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |



















