LED CV DALI2 PLASTIC DRIVER 40W 230V AC- 24V DC 1.65A IP20 5YRS EUCHIPS -LCP40AD-1H24V

LED CV DALI2 PLASTIC DRIVER 40W 230V AC- 24V DC 1.65A IP20 5YRS EUCHIPS -LCP40AD-1H24V
44,64€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LCP40AD-1H24V
Περιγραφή
LED CV DALI2 PLASTIC DRIVER 40W 230V AC- 24V DC 1.65A IP20 5YRS EUCHIPS -LCP40AD-1H24V
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Dimmable | Ναι |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |

















