LED CV DALI2 METAL DRIVER 150W 230V AC- 24V DC 6.25A IP67 5YRS EUCHIPS -UWP150D-1M24V

LED CV DALI2 METAL DRIVER 150W 230V AC- 24V DC 6.25A IP67 5YRS EUCHIPS -UWP150D-1M24V
120,28€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: UWP150D-1M24V
Περιγραφή
LED CV DALI2 METAL DRIVER 150W 230V AC- 24V DC 6.25A IP67 5YRS EUCHIPS -UWP150D-1M24V
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Ναι |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 150 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |

















