Λαμπτήρας LED G9 3W 4000K 260lm Clear G928353NWC

Λαμπτήρας LED G9 3W 4000K 260lm Clear G928353NWC
1,42€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G928353NWC
- EAN: 5208055084159
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED G9 3W 4000K 260lm. Ιδανικός για εφαρμογές με υποδοχή G9, προσφέρει φυσικό λευκό φως 4000K και εξοικονόμηση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G9 |
| Ισχύς | 3 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 260 lm |






















