ΛΑΜΠΑ ΝΑΤΡΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙ 150W Ε40 DIOLAMP -448110150E

ΛΑΜΠΑ ΝΑΤΡΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙ 150W Ε40 DIOLAMP -448110150E
9,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 448110150E
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ ΝΑΤΡΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙ 150W Ε40 DIOLAMP -448110150E
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου Υψηλής Πιέσεως- Αχλάδι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Ισχύς | 150 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |

















