Κρεμαστό Φωτιστικό LED ZM202592PP






Κρεμαστό Φωτιστικό LED ZM202592PP
35,15€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ZM202592PP
- EAN: 5208055080083
Περιγραφή
Το κρεμαστό φωτιστικό LED ZM202592PP φέρνει μια ρομαντική νότα στο χώρο σας με το ζεστό, θερμό λευκό φως των 14W και φωτεινότητα 900 lumen. Η κομψή ροζ μεταλλική κατασκευή του με διαστάσεις 24x14x100 cm συνδυάζει στιλ και λειτουργικότητα, ενώ το διάχυτο φως δημιουργεί ατμόσφαιρα ζεστασιάς και θαλπωρής. Με λευκό καλώδιο PVC, ηλεκτρική προστασία κλάσης ΙΙ και δείκτη προστασίας IP20, είναι ιδανικό για εσωτερικούς χώρους που θέλουν να γεμίσουν καρδιά και φως. Ο δείκτης CRI Ra≥80 διασφαλίζει φυσική απόδοση των χρωμάτων.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διάχυτος Φωτισμός |
| Οικογένεια | INNAMORATO |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Ροζ |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 14 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 900 lm |














