Φωτιστικό Τοίχου LED Σκουριά SLIM31NR




Φωτιστικό Τοίχου LED Σκουριά SLIM31NR
14,88€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SLIM31NR
- EAN: 5208055052271
Περιγραφή
Το Φωτιστικό Τοίχου LED SLIM31NR είναι ένα ισχυρό και ενεργειακά αποδοτικό φωτιστικό με ισχύ 4W και φωτεινή ροή 290lm, ιδανικό για εσωτερική και εξωτερική χρήση. Εκπέμπει ουδέτερο λευκό φως και διαθέτει γωνία δέσμης 110°, προσφέροντας στοχευμένο και αποτελεσματικό φωτισμό. Με βαθμό προστασίας IP65, είναι ανθεκτικό στη σκόνη και το νερό, ενώ η διάρκεια ζωής των 30.000 ωρών εξασφαλίζει μεγάλη αντοχή και αξιοπιστία. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό ABS και πολυκαρβονικό υλικό (PC), προσφέρει αντοχή και κομψό σχεδιασμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Οικογένεια | SLIM |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Απόχρωση Σκουριάς |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 4 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 290 lm |



















