Φωτιστικό Τοίχου LED Λευκό SLIM22W




Φωτιστικό Τοίχου LED Λευκό SLIM22W
19,84€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SLIM22W
- EAN: 5208055009480
Περιγραφή
Το Φωτιστικό Τοίχου LED SLIM22W είναι ένα ισχυρό και ενεργειακά αποδοτικό φωτιστικό με ισχύ 6W και φωτεινή ροή 350lm, ιδανικό για εσωτερική και εξωτερική χρήση. Εκπέμπει ουδέτερο λευκό φως και διαθέτει γωνία δέσμης 110°, προσφέροντας στοχευμένο και αποτελεσματικό φωτισμό. Με βαθμό προστασίας IP65, είναι ανθεκτικό στη σκόνη και το νερό, ενώ η διάρκεια ζωής των 30.000 ωρών εξασφαλίζει μεγάλη αντοχή και αξιοπιστία. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό ABS και πολυκαρβονικό υλικό (PC), προσφέρει αντοχή και κομψό σχεδιασμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | SLIM |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 350 lm |




















