Φωτιστικό Τοίχου LED Γκρι SLIM32N




Φωτιστικό Τοίχου LED Γκρι SLIM32N
13,89€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SLIM32N
- EAN: 5208055052295
Περιγραφή
Το SLIM32N είναι ένα φωτιστικό LED με ισχύ 2W και φωτεινή ροή 100 lumens. Παράγει θερμό λευκό φως (3000K) και διαθέτει γωνία δέσμης 80°, προσφέροντας πιο στοχευμένο φωτισμό. Ο δείκτης απόδοσης χρώματος Ra80 εξασφαλίζει φυσική απόδοση των χρωμάτων, ενώ η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες. Λειτουργεί με τροφοδοσία 230V AC και είναι ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν χαμηλότερη φωτεινότητα με περιορισμένη κάλυψη.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Οικογένεια | SLIM |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 2 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 100 lm |




















