Φωτιστικό Οροφής LED VITRINE Μαύρο Ματ LG8509B






Φωτιστικό Οροφής LED VITRINE Μαύρο Ματ LG8509B
48,36€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG8509B
- EAN: 5208055083053
Περιγραφή
Το LG8509B είναι ένα φωτιστικό οροφής LED 9W με μαύρο ματ φινίρισμα, που συνδυάζει κομψότητα και υψηλή απόδοση φωτισμού για εσωτερικούς χώρους. Η θερμοκρασία χρώματος 3000K προσφέρει θερμό λευκό φως, δημιουργώντας μια άνετη και φιλόξενη ατμόσφαιρα, ιδανικό για καθιστικά, υπνοδωμάτια ή άλλους χώρους όπου επιθυμείτε ζεστό και ευχάριστο φωτισμό. Με φωτεινότητα 1050 lumens και γωνία δέσμης 110° × 30°, το φωτιστικό εξασφαλίζει ευρεία και στοχευμένη κάλυψη φωτισμού, κατάλληλο για διάφορους χώρους. Ο χρωματικός δείκτης απόδοσης (CRI 80) εξασφαλίζει ότι τα χρώματα αναπαράγονται φυσικά και με ακρίβεια. Η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 40.000 ώρες, παρέχοντας αξιόπιστο φωτισμό με ελάχιστη συντήρηση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | VITRINE |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 9 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1050 lm |


















