Φωτιστικό Οροφής LED VENUS ZM31LEDP40CH






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ZM31LEDP40CH
- EAN: 5208055081981
Περιγραφή
Το φωτιστικό οροφής VENUS ZM31LEDP40CH συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με κομψότητα, ιδανικό για κάθε εσωτερικό χώρο. Η μεταλλική του βάση σε χρώμα χρωμίου και οι δύο διακριτικοί κρίκοι από ακρυλικό υλικό προσφέρουν διάχυτο φωτισμό και προσδίδουν έναν εκλεπτυσμένο αέρα στον χώρο σας. Διαθέτει ενσωματωμένα LED 24W, με φωτεινότητα 1680 lm και θερμοκρασία χρώματος 3000K (θερμό λευκό), προσφέροντας ισχυρό και διάχυτο φωτισμό σε μεσαίους και μεγάλους χώρους. Η τάση λειτουργίας του φωτιστικού είναι 230V AC και η ηλεκτρική προστασία Κλάσης II διασφαλίζει ότι η σύνδεση με γείωση είναι ασφαλής. Ο βαθμός στεγανότητας είναι IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. Με διάμετρο 40 cm και το συνολικό ύψος (με ανάρτηση) να φτάνει τα 164 cm, το φωτιστικό είναι ιδανικό για οροφές μέσου ή υψηλού ύψους. Προσφέρει μοντέρνα αισθητική και φωτιστική απόδοση, κάνοντάς το ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια ή τραπεζαρίες.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° - Διάχυτος φωτισμός |
| Οικογένεια | VENUS |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 24 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1680 lm |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |



















