Φωτιστικό Οροφής LED MADA Λευκό MADA1230






Φωτιστικό Οροφής LED MADA Λευκό MADA1230
11,16€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MADA1230
- EAN: 5208055071876
Περιγραφή
Αδιάβροχο φωτιστικό οροφής ή τοίχου, ιδανικό για εξωτερικούς χώρους. Περιλαμβάνει ενσωματωμένο LED φωτισμό με ισχύ 12W και φωτεινότητα 1020 lumen σε θερμό λευκό χρώμα 3000K. Κατασκευασμένο από λευκό πολυκαρβονικό (PC) με βαθμό στεγανότητας IP66 και βαθμό μηχανικής κρούσης IK08, εξασφαλίζει ανθεκτικότητα σε καιρικές συνθήκες και μηχανικές καταπονήσεις. Επιπλέον, διαθέτει καλώδιο 45 cm για εύκολη εγκατάσταση
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Οικογένεια | MADA |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1020 lm |

















