Φωτιστικό Οροφής LED KYMA ZM36LEDP80BK






Φωτιστικό Οροφής LED KYMA ZM36LEDP80BK
248,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ZM36LEDP80BK
- EAN: 5208055082070
Περιγραφή
Το φωτιστικό οροφής LED KYMA ZM36LEDP80BK από την Aca Lighting Apostolidis συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με υψηλή φωτιστική απόδοση, ιδανικό για σύγχρονα εσωτερικά περιβάλλοντα. Η μεταλλική του κατασκευή σε μαύρο χρώμα προσδίδει κομψότητα και ανθεκτικότητα, ενώ η ενσωματωμένη πλακέτα LED 60W παρέχει θερμό λευκό φως 3000K με φωτεινότητα 3400 lumen, δημιουργώντας ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Η τάση λειτουργίας του φωτιστικού είναι 230V AC και η ηλεκτρική προστασία Κλάσης II διασφαλίζει ότι η σύνδεση με γείωση είναι ασφαλής. Ο βαθμός στεγανότητας είναι IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. Με διαστάσεις 80 x 6 x 230 cm και δυνατότητα ρύθμισης του συνολικού ύψους μέσω των συρμάτινων αναρτήσεων, το φωτιστικό είναι ιδανικό για οροφές μέσου ή υψηλού ύψους. Προσφέρει μοντέρνα αισθητική και φωτιστική απόδοση, κάνοντάς το ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια ή τραπεζαρίες.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° - Διάχυτος φωτισμός |
| Οικογένεια | KYMA |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Σιλικόνη |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 60 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3400 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |



















