Φωτιστικό Οροφής LED GORDIUS HM92LEDP48WH






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HM92LEDP48WH
- EAN: 5208055059942
Περιγραφή
Το φωτιστικό οροφής LED GORDIUS HM92LEDP48WH συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με εξαιρετική φωτιστική απόδοση, ιδανικό για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους. Η κατασκευή του από λευκό αλουμίνιο και ακρυλικό υλικό προσδίδει κομψότητα και διακριτικότητα. Με διαστάσεις 48x44xH120 cm και δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους μέσω των 3 καλωδίων, το φωτιστικό είναι ιδανικό για οροφές μέσου ή υψηλού ύψους. Ενσωματωμένο LED 48W παρέχει φωτεινότητα 2880 lm με θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Η τάση λειτουργίας του φωτιστικού είναι 230V AC και η ηλεκτρική προστασία Κλάσης II διασφαλίζει ότι η σύνδεση με γείωση είναι ασφαλής. Ο βαθμός στεγανότητας είναι IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. Προσφέρει μοντέρνα αισθητική και φωτιστική απόδοση, κάνοντάς το ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια ή τραπεζαρίες.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διάχυτος Φωτισμός |
| Οικογένεια | GORDIUS |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 48 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2880 lm |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |



















