Φωτιστικό Οροφής LED AVENUE ZM16LEDP105AB






Φωτιστικό Οροφής LED AVENUE ZM16LEDP105AB
54,56€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ZM16LEDP105AB
- EAN: 5208055055913
Περιγραφή
Το φωτιστικό οροφής LED AVENUE ZM16LEDP105BK συνδυάζει σύγχρονο σχεδιασμό με υψηλή φωτιστική απόδοση, ιδανικό για μοντέρνους εσωτερικούς χώρους. Η κατασκευή του από
σατινέ ορείχαλκο
αλουμίνιο και λευκό πλαστικό διάχυσης προσδίδει κομψότητα και διακριτικότητα. Με διαστάσεις μήκους 105,4 cm και διάμετρος 1,8 cm, το φωτιστικό είναι ιδανικό για οροφές μέσου ή υψηλού ύψους. Ενσωματωμένο LED 18W παρέχει φωτεινότητα 1440 lm με θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Η τάση λειτουργίας του φωτιστικού είναι 220V-240V και η ηλεκτρική προστασία Κλάσης II διασφαλίζει ότι η σύνδεση με γείωση είναι ασφαλής. Ο βαθμός στεγανότητας είναι IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. Προσφέρει μοντέρνα αισθητική και φωτιστική απόδοση, κάνοντάς το ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια ή τραπεζαρίες.
αλουμίνιο και λευκό πλαστικό διάχυσης προσδίδει κομψότητα και διακριτικότητα. Με διαστάσεις μήκους 105,4 cm και διάμετρος 1,8 cm, το φωτιστικό είναι ιδανικό για οροφές μέσου ή υψηλού ύψους. Ενσωματωμένο LED 18W παρέχει φωτεινότητα 1440 lm με θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Η τάση λειτουργίας του φωτιστικού είναι 220V-240V και η ηλεκτρική προστασία Κλάσης II διασφαλίζει ότι η σύνδεση με γείωση είναι ασφαλής. Ο βαθμός στεγανότητας είναι IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. Προσφέρει μοντέρνα αισθητική και φωτιστική απόδοση, κάνοντάς το ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια ή τραπεζαρίες.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | AVENUE |
| Dimmable | Touch Dimmable |
| Χρώμα (κύριο) | Ορειχάλκινο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 18 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1440 lm |



















