Φωτιστικό LED Φορτιζόμενο LUA Σκούρο Γκρι LG0665G






Φωτιστικό LED Φορτιζόμενο LUA Σκούρο Γκρι LG0665G
19,84€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG0665G
- EAN: 5208055087112
Περιγραφή
Το LG0665G είναι ένα φωτιστικό LED 1W με σκούρο γκρι φινίρισμα και ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, ιδανικό για εξωτερική χρήση. Παράγει θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας μια ζεστή και ευχάριστη ατμόσφαιρα. Με φωτεινότητα 160 lumens και γωνία δέσμης 160°, το φωτιστικό εξασφαλίζει αποτελεσματικό φωτισμό σε περιοχές μικρού ή μεσαίου μεγέθους. Η επαναφορτιζόμενη μπαταρία επιτρέπει έως και 14 ώρες λειτουργίας με 50% φωτεινότητα και 7 ώρες με 100% φωτεινότητα. Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά STL και PC, το φωτιστικό διαθέτει βαθμό προστασίας IP54, κάνοντάς το ανθεκτικό στη σκόνη και την υγρασία, ιδανικό για εξωτερική χρήση.
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 160° |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Σκούρο Γρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 1 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | LI-ION BATTERY PACK 3.7V 2AH |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 160 lm |





















