Φωτιστικό Κήπου LED Μαύρο MK019B-510






Φωτιστικό Κήπου LED Μαύρο MK019B-510
161,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MK019B-510
- EAN: 5208055064885
Περιγραφή
Αυτό το φωτιστικό κήπου διαθέτει ενσωματωμένο LED 5W, προσφέροντας φωτεινότητα 130 lumens με θερμό λευκό φως 3000K. Η κατασκευή του από μαύρο τσιμέντο και γυαλί, σε συνδυασμό με τον βαθμό προστασίας IP65, το καθιστούν ανθεκτικό σε νερό και σκόνη, ιδανικό για εξωτερικούς χώρους. Η γωνία δέσμης φωτισμού 210° εξασφαλίζει ευρεία κάλυψη, ενώ η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, προσφέροντας αξιόπιστη και μακροχρόνια λειτουργία.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Τσιμέντο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 210° |
| Οικογένεια | CHARES |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 5 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 130 lm |





















