Φωτιστικό Downlight LED Εντοιχισμένο Νικελ Ματ PAS260NMS






Φωτιστικό Downlight LED Εντοιχισμένο Νικελ Ματ PAS260NMS
9,92€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PAS260NMS
- EAN: 5208055009305
Περιγραφή
Το εντοιχισμένο φωτιστικό LED προσφέρει υψηλή απόδοση και μακροχρόνια λειτουργία για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Διαθέτει ανθεκτική κατασκευή από STL+ PC και παρέχει υψηλή προστασία με βαθμό IP54, κάνοντάς το κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικούς χώρους ή σε περιοχές με υγρασία. Το φωτιστικό παρέχει πολύ ψυχρό λευκό φως (6000K) με ροή φωτός 100lm και γωνία διάχυσης 120°, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφο φωτισμό σε ευρύ πεδίο. Παράλληλα, διαθέτει εξαιρετική φωτεινότητα, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας (2W) και υψηλή αντοχή σε κρούσεις με δείκτη IK08, κάνοντάς το ιδιαίτερα ανθεκτικό. Διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Ατσάλι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | PAS |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 2 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 110 lm |



















