Φωτιστικό Downlight LED Εντοιχισμένο Γκρι PAS230GS






Φωτιστικό Downlight LED Εντοιχισμένο Γκρι PAS230GS
9,92€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PAS230GS
- EAN: 5208055009275
Περιγραφή
Το εντοιχισμένο φωτιστικό LED προσφέρει υψηλή απόδοση και μακροχρόνια λειτουργία για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Διαθέτει ανθεκτική κατασκευή από ABS + PC και παρέχει υψηλή προστασία με βαθμό IP54, κάνοντάς το κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικούς χώρους ή σε περιοχές με υγρασία. Το φωτιστικό παρέχει θερμό λευκό φως (3000K) με ροή φωτός 90lm και γωνία διάχυσης 120°, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφο φωτισμό σε ευρύ πεδίο. Παράλληλα, διαθέτει εξαιρετική φωτεινότητα, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας (2W) και υψηλή αντοχή σε κρούσεις με δείκτη IK08, κάνοντάς το ιδιαίτερα ανθεκτικό. Διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | PAS |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 2 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 90 lm |



















