ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ 30W 3CCT 3000LM 185-260V RA>80 IP66 -N30CCTWS


New


ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ 30W 3CCT 3000LM 185-260V RA>80 IP66 -N30CCTWS
15,13€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: N30CCTWS
- EAN: 5208055110858
Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ 30W 3CCT 3000LM 185-260V RA>80 IP66 -N30CCTWS
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | N |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK06 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 30 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Τάση (Volt) | 185-265V |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3000 lm |
| Αντικεραυνική Προστασία | 4kV |

















