ΗΛΙΑΚΗ/ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ RGBW LED ΠΕΤΡΑ 33*24*14cm IP54 LiFePO4 1800mAh -NOST3324RGBW






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: NOST3324RGBW
- EAN: 5208055100644
Περιγραφή
Η ηλιακή επαναφορτιζόμενη LED πέτρα NOST3324RGBW είναι ένας κομψός και διακριτικός φωτιστικός διακοσμητικός λύχνος που συνδυάζει φυσικό σχεδιασμό με τεχνολογία υψηλής απόδοσης. Με διαστάσεις 33 x 24 x 14 cm και φωτισμό 360°, προσφέρει ομοιόμορφη κατανομή φωτός, αναδεικνύοντας τον εξωτερικό σας χώρο χωρίς να διαταράσσει την αισθητική του. Διαθέτει ενσωματωμένο LED φωτισμό ισχύος 1,5W με επιλογή RGB και Ψυχρού Λευκού φωτός, επιτρέποντας εναλλαγή χρωμάτων ανάλογα με την ατμόσφαιρα που θέλετε να δημιουργήσετε. Η λειτουργία αισθητήρα μέρας-νύχτας εξασφαλίζει αυτόματη ενεργοποίηση όταν πέφτει το φως και απενεργοποίηση κατά τη διάρκεια της ημέρας, για μέγιστη εξοικονόμηση ενέργειας. Η πέτρα NOST3324RGBW διαθέτει μπαταρία τεχνολογίας LiFePO4 3.7V / 1.8Ah, προσφέροντας έως 12 ώρες αυτονομίας. Φορτίζεται πλήρως είτε με ηλιακή ενέργεια σε 15 ώρες είτε μέσω USB σε 5 ώρες, παρέχοντας απόλυτη ευελιξία στη χρήση. Κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό και με δείκτη προστασίας IP54, η πέτρα είναι ιδανική για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, καθώς αντέχει στη σκόνη και την υγρασία. Ιδανική για κήπους, μονοπάτια ή διακόσμηση γύρω από πισίνες και αυλές. Συνοδεύεται από εγγύηση 3 ετών, προσφέροντας αξιοπιστία και μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | 3.7V/1.8Ah LiFePO4 |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | RGB & Ψυχρό Λευκό |
| Ισχύς | 1,5 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Αυτονομία/ Εφεδρεία | 12 ώρες |
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Μέρας- Νύχτας |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 5V |
| Χρόνος φόρτισης με ηλιακό πάνελ | 15 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης με USB | 5 ώρες |






















