Φωτιστικό Τοίχου LED Fabio Σκούρο Γκρι LG3862G






Φωτιστικό Τοίχου LED Fabio Σκούρο Γκρι LG3862G
47,74€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG3862G
- EAN: 5208055060719
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου LED Fabio συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με αποδοτικό φωτισμό, ιδανικό για εξωτερικούς χώρους. Διαθέτει ενσωματωμένο LED 10W που εκπέμπει θερμό λευκό φως 3000K με φωτεινότητα 170 lumens. Η γωνία δέσμης φωτισμού 67° εξασφαλίζει στοχευμένη κάλυψη. Η κατασκευή από αλουμίνιο σε σκούρο γκρι χρώμα και ο βαθμός προστασίας IP65 το καθιστούν ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, ιδανικό για κήπους, αυλές και βεράντες.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 67° |
| Οικογένεια | FABIO |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 170 lm |






















