Φωτιστικό Τοίχου LED CHARES WALL-L Λευκό Τσιμέντο MK063400W






Φωτιστικό Τοίχου LED CHARES WALL-L Λευκό Τσιμέντο MK063400W
59,52€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MK063400W
- EAN: 5208055064762
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου LED SMD Γραμμικό 12W προσφέρει φωτεινότητα 760 lumens με θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας μια ζεστή ατμόσφαιρα στον εξωτερικό σας χώρο. Η κατασκευή του από λευκό τσιμέντο και ο βαθμός προστασίας IP65 το καθιστούν ανθεκτικό σε νερό και σκόνη, ιδανικό για κήπους, αυλές και βεράντες. Η γωνία δέσμης φωτισμού 200° εξασφαλίζει ευρεία κάλυψη, ενώ η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, προσφέροντας αξιόπιστη και μακροχρόνια λειτουργία.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Τσιμέντο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Οικογένεια | CHARES |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 760 lm |






















