Χωνευτό Φωτιστικό Δαπέδου LED OSPOT MINI LG20140

Χωνευτό Φωτιστικό Δαπέδου LED OSPOT MINI LG20140
19,22€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG20140
- EAN: 5208055079421
Περιγραφή
Το Χωνευτό Φωτιστικό Δαπέδου LED 1W 4000K διαθέτει στρογγυλό σχεδιασμό και ενσωματωμένο LED, προσφέροντας φυσικό λευκό φως 4000K (όπως το φως του ουρανού σε καθαρή μέρα). Με φωτεινή ροή 90 lm και γωνία δέσμης 30°, είναι ιδανικό για φωτισμό εσωτερικών και εξωτερικών χώρων. Λειτουργεί με τάση 230V AC και έχει βαθμό προστασίας IP65, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα σε νερό και σκόνη. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, προσφέροντας μακροχρόνια και αξιόπιστη λειτουργία.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 30° |
| Οικογένεια | OSPOT |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 1 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 60 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Διάφανο |



















