ROLLIE-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 43W DIMMABLE 2700K 2150LM IP20 385X1700MM -CNF43GDIM




ROLLIE-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 43W DIMMABLE 2700K 2150LM IP20 385X1700MM -CNF43GDIM
308,71€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CNF43GDIM
- EAN: 5208055110353
Περιγραφή
ROLLIE-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 43W DIMMABLE 2700K 2150LM IP20 385X1700MM -CNF43GDIM
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | ROLLIE |
| Dimmable | Ναι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Σιλικόνη |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ορειχάλκινο |
| Εγκατάσταση | Επιδαπέδιο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 43 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2150 lm |















