OASIS-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΕΞΑΦΩΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED COB 43W CCT 2150LM IP20 606X606X1500MM -CN6P43PGWCCT




OASIS-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΕΞΑΦΩΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED COB 43W CCT 2150LM IP20 606X606X1500MM -CN6P43PGWCCT
347,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CN6P43PGWCCT
- EAN: 5208055110148
Περιγραφή
OASIS-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΕΞΑΦΩΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED COB 43W CCT 2150LM IP20 606X606X1500MM -CN6P43PGWCCT
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | OASIS |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Λευκό |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό - Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 43 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2150 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Ορειχάλκινο |















