CAPI-ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΨΗ LED SMD 2W 3000Κ 140LM IP20 Φ34X16MM -CAPI230

CAPI-ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΨΗ LED SMD 2W 3000Κ 140LM IP20 Φ34X16MM -CAPI230
10,91€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CAPI230
- EAN: 5208055109760
Περιγραφή
CAPI-ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΨΗ LED SMD 2W 3000Κ 140LM IP20 Φ34X16MM -CAPI230
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | CAPI |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 2 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 140 lm |
















