CANDELERA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 7W CCT 490LM IP20 100X85X440MM -CNDW7GCCT




CANDELERA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 7W CCT 490LM IP20 100X85X440MM -CNDW7GCCT
64,68€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CNDW7GCCT
- EAN: 5208055110476
Περιγραφή
CANDELERA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 7W CCT 490LM IP20 100X85X440MM -CNDW7GCCT
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | CANDELERA |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ορειχάλκινο |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό - Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 490 lm |















