LED CV METAL DRIVER 60W 230V AC- 12V DC 5A IP20 5YRS -SL60CV12

LED CV METAL DRIVER 60W 230V AC- 12V DC 5A IP20 5YRS -SL60CV12
13,39€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SL60CV12
- EAN: 5208055104468
Περιγραφή
LED CV METAL DRIVER 60W 230V AC- 12V DC 5A IP20 5YRS -SL60CV12
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση Εξόδου | 12V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 60 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















