LED CV METAL DRIVER 400W 230V AC- 24V DC 16.7A IP67 5YRS -W400CV24N

LED CV METAL DRIVER 400W 230V AC- 24V DC 16.7A IP67 5YRS -W400CV24N
62,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: W400CV24N
- EAN: 5208055104680
Περιγραφή
LED CV METAL DRIVER 400W 230V AC- 24V DC 16.7A IP67 5YRS -W400CV24N
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 400 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















