LED CV METAL DRIVER 250W 230V AC- 12V DC 20.8A IP67 5YRS -W250CV12N

LED CV METAL DRIVER 250W 230V AC- 12V DC 20.8A IP67 5YRS -W250CV12N
47,74€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: W250CV12N
- EAN: 5208055104642
Περιγραφή
LED CV METAL DRIVER 250W 230V AC- 12V DC 20.8A IP67 5YRS -W250CV12N
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση Εξόδου | 12V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 250 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















