LED COB STRIP 48V DC 7,5W/M 4000K 675LM/M IP20 8mm Ra90 480LEDS/M 20M REEL 3YRS -48759040C20M

LED COB STRIP 48V DC 7,5W/M 4000K 675LM/M IP20 8mm Ra90 480LEDS/M 20M REEL 3YRS -48759040C20M
4,84€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 48759040C20M
- EAN: 5208055108305
Περιγραφή
LED COB STRIP 48V DC 7,5W/M 4000K 675LM/M IP20 8mm Ra90 480LEDS/M 20M REEL 3YRS -48759040C20M
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 7,5W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Σημείο κοπής | 50mm |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Πλάτος Λεντοταινίας | 8mm |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 675 lm |



















