ΛΑΜΠΑ Τ5 39W 4000K DIOLAMP -339840039E

ΛΑΜΠΑ Τ5 39W 4000K DIOLAMP -339840039E
1,74€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 339840039E
- EAN: 5208055091423
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ Τ5 39W 4000K DIOLAMP -339840039E
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 15000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T5 Τ-ΗΕ |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G5 |
| Ισχύς | 39 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥85 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3500 lm |

















