ΛΑΜΠΑ ΦΘΟΡΙΟΥ T8 36W ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ -307000436

ΛΑΜΠΑ ΦΘΟΡΙΟΥ T8 36W ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ -307000436
1,98€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 307000436
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ ΦΘΟΡΙΟΥ T8 36W ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ -307000436
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 15000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Συνδεσμολογία | Συνδεσμολογία 2 άκρων συμβατό με Μαγνητικό μπάλαστ |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T8 Standard |
| Χρώμα Φωτός | Πράσινο |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G13 |
| Ισχύς | 36 W |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4300 lm |

















