MET.HAL 100W E40 T46 -MHT100E40830

MET.HAL 100W E40 T46 -MHT100E40830
19,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MHT100E40830
Περιγραφή
MET.HAL 100W E40 T46 -MHT100E40830
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Ισχύς | 100 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2900K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |

















