ΛΑΜΠΕΣ 400W Ε40 HQI -400WH

ΛΑΜΠΕΣ 400W Ε40 HQI -400WH
6,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 400WH
- EAN: 5208055052929
Περιγραφή
ΛΑΜΠΕΣ 400W Ε40 HQI -400WH
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Ισχύς | 400 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |

















