HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27 -HPLN50WE27

HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27 -HPLN50WE27
3,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HPLN50WE27
Περιγραφή
HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27 -HPLN50WE27
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 50 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |

















