HQI ΑΧΛΑΔΙ Ε40 150W 4.200K ΔΙΑΦΑΝΗΣ -458110150

HQI ΑΧΛΑΔΙ Ε40 150W 4.200K ΔΙΑΦΑΝΗΣ -458110150
18,50€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 458110150
Περιγραφή
HQI ΑΧΛΑΔΙ Ε40 150W 4.200K ΔΙΑΦΑΝΗΣ -458110150
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Ισχύς | 150 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |

















