CMH-T 70W E27 T38 4200K -MHT70E27942

CMH-T 70W E27 T38 4200K -MHT70E27942
16,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MHT70E27942
- EAN: 5208055003716
Περιγραφή
CMH-T 70W E27 T38 4200K -MHT70E27942
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 70 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |

















