Λαμπτήρας LED SMD R7S 8W 78mm 6000K R7S8CW

Λαμπτήρας LED SMD R7S 8W 78mm 6000K R7S8CW
3,72€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: R7S8CW
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED SMD R7S 8W 78mm 6000K. Με ψυχρό λευκό φως 6000K και γωνία δέσμης 180°, προσφέρει ισχυρό και ομοιόμορφο φωτισμό για κάθε χώρο.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | R7s |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 755 lm |



















