Λαμπτήρας LED SMD R7S 8W 78mm 3000 R7S8WW

Λαμπτήρας LED SMD R7S 8W 78mm 3000 R7S8WW
3,72€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: R7S8WW
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED SMD R7S 8W 78mm 3000K. Με θερμό λευκό φως 3000K και γωνία δέσμης 180°, προσφέρει ισχυρό και ομοιόμορφο φωτισμό για κάθε χώρο.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | R7s |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 720 lm |



















