FLEXI W ROUND LED SLIMPANEL 9W 4000K 710Lm 230V Φ50-100 120° -FLEXI940RW






FLEXI W ROUND LED SLIMPANEL 9W 4000K 710Lm 230V Φ50-100 120° -FLEXI940RW
3,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI940RW
- EAN: 5208055012831
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI940RW είναι ένα στρογγυλό φωτιστικό τύπου Slimpanel με ισχύ 9W και φωτεινή ροή 710lm, παρέχοντας ουδέτερο λευκό φως 4000K. Ιδανικό για χωνευτή εγκατάσταση, με γωνία δέσμης φωτός 120°, προσφέρει ευρεία κάλυψη και ιδανική φωτεινότητα για διάφορους εσωτερικούς χώρους. Το φωτιστικό έχει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες και συνοδεύεται από εγγύηση 2 ετών. Με προστασία IP20, το FLEXI940RW είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους χωρίς έκθεση σε υγρασία ή σκόνη. Ο Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) Ra=80 εξασφαλίζει φυσικό και καθαρό φωτισμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 9 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 710 lm |
















